Gabinet Psychologiczny

Psychoterapia

To nie jest tylko rozmowa
To jest droga do poznania siebie
To jest szansa na zmianę
To jest wsparcie i zrozumienie
 
To nie jest tylko leczenie
To jest proces twórczy
To jest odkrywanie sensu
To jest rozwijanie świadomości
 
To nie jest tylko terapia
To jest sztuka życia
To jest budowanie relacji
To jest dawanie i otrzymywanie
 

dr. Łukasz Prysiński

Jestem doświadczonym psychologiem specjalizującym się w psychologii klinicznej, zdrowia oraz sportu. Jestem absolwentem renomowanych uczelni, w tym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Łódzkiego oraz Instytutu Psychologii Stosowanej Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

Od 2010 roku pełnię rolę adiunkta w Społecznej Akademii Nauk, gdzie kontynuuję swoją pasję badawczą oraz prowadzę zajęcia związane z psychologią. Ponadto, od 2018 roku jestem zaangażowany jako psycholog w cenionej Klinice Psychiatrycznej i Terapii Uzależnień Wolmed oraz w Centrum Medycyny, Medycyny Estetycznej, Kosmetologii i Fitness Medkos.

Moje zainteresowania zawodowe skupiają się na tematyce zaburzeń nerwicowych, psychosomatycznych oraz lękowych. Wspieram również osoby w radzeniu sobie ze stresem i trudnymi sytuacjami życiowymi. Jako psycholog motywacyjny pomagam sportowcom w osiąganiu ich pełnego potencjału i sukcesów.

Jestem aktywnym publicystą i mówcą, dzieląc się moją wiedzą oraz doświadczeniem z szerokim gronem odbiorców. Moim celem jest pomaganie ludziom w osiąganiu harmonii psychicznej i emocjonalnej, aby mogli cieszyć się pełnią życia.

Jeśli potrzebujesz wsparcia psychologicznego, porad w zakresie zdrowia psychicznego lub motywacji, zapraszam do skorzystania z moich usług jako doświadczonego psychologa. Razem możemy pracować nad rozwiązaniem trudności i osiągnięciem Twoich celów.

 

Image

Po wizycie u nas nie zapomnij zostawić nam swojej opini

Twoje uwagi są dla nas ważne.

Napisz na Google, na znanylekarz.pl, lub na Facebooku.